Späť na - Hlavná stránka

 » Novinky
 » Archiv
 » Vyhľadávanie
 » Web a spolupráca
 

 » Recenzia
 » Popis dema
 » Dojmy z dema
 » HW Nároky
 » Platformy
 » Soundtrack
 » Polícia
 » Mesto
 » Mapa
 » Pretekárske módy
 » Nepriatelia
 » Autá
 » Tuning
 » Online hranie
 » Collectors Edition
 » Výrobný personál
 » Emmanuelle Vauiger
 » Tipy & Triky
 » Bonusový obsah
 » Cheaty platforiem
 » Vaše výhry a tabuľky
 » Info pre XBOX 360
 » Need for Speed - 2007
 » Konkurenti
 

 » Zaujímavé zábery
 » Grafické karty
 » Váš tuning - Showroom
 » Vaše úspechy
 » Video galéria
 » Oficiálne screenshoty
 » Vlastné screenshoty
 » Wallpapery
 » Rendery
 » Obaly
 » Logá a iné
 
 » Demo
 » Slovenčina na plnú
 » Slovenčina na demo
 » Témy do mobilu
 » Hry do mobilu
 » Patch
 » Addony
 » Savy a ich správa
 » Bonusové savy
 » Trainery
 » Utility a iné
 

 
 
 
 

Stiahnuť preklad zo Slovenciny.Com

kúpte si svoj Carbon

 
 
 

 

Slovenský oficiálny web prekladu a hryNeed for Speed UnderCoverNFS Carbon web na Hotgames.czABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download  Český toplist SuperLink

 
 
Zaujimavosti Magazín
Cestovateľský magazín
 
     

Test Drive Unlimited - preview

Séria Need for Speed má svoje postavenie na trhu s hrami má svoje postavenie medzi pretekárskymi automobilovými hrami vždy isté čo najvyššie. Časy sa však možno zmenia lebo onedlho má prísť novinka v podobe hry Test Drive Unlimited. O tom, čo môžete od tejto hernej novinky očakávať, sa dozviete z preview, ktorého autor je SG. Ponúka vám pohľad k tomu, čo vás zaujíma asi najviac, ku kvalitám, kladom a záporom hry ako aj k niektorým zaujímavostiam.

 
 
 
     

Test Drive Unlimited
Že by nový pokořitel???? Firma Atari se rozhodla oživit svojí skoro již mrtvou edici Test Drive dalším pokračováním Unlimited a doufá že sesadí dosavadního krále arkádových závodů Need for Speed. Hra bude situována do prostředí Havajských ostrovů a konkrétně půjde o ostrov Oahu který byl vyhotoven pomocí systému GPS a tak bude prostředí nanejvíš věrohodné vyl zmapován celý ostrov ale v rámci hratelnosti tam nebudou všechny silnice (hlavně ty slepé) Celkem bude ve hře okolo 1600 km asfaltu.


Na kterých se budete prohánět ve cca 125 vozech cca 25 výrobců? např:

 


A jedna perlička ke carlistu uběhla a možná ještě probíhá soutěž kterou vyhlásilo Atari KAŽDÝ může vytvořit svůj vůz snů a ten nejpovedenější se objeví ve hře.


Test Drive Unlimited nebudou pouhou závodní hrou, autoři z ní chtějí mít kult, a tak jí notně protínají frajerským životním stylem, což pochopíte již při tvorbě své postavy, kterou si můžete vystrojit skutečně k obrazů svému, na výběr jsou nejrůznější bundy, vesty, havajské košile, kalhoty, fešné sluneční brýle, boty, prostě vše je k dispozici jen proto, abyste se se svým charakterem dokázali sžít a hru si pořádně užili. Na počátku se ocitáte ve své honosné vile a již zde si všimnete úchvatné míry detailu, troufli bychom si dokonce prohlásit, že podobně realistickou vodu a ve větru se pohybující listí jen tak neuvidíte. Po svém sídle se můžete libovolně procházet, máte zde vystaveny všechny vyhrané ceny. Všechno je natolik stylové, že si stačí lehnout na kanape, spustit televizi a dostat se tak do menu s nejrůznějšími žebříčky či informacemi o nadcházejících závodech či turnajích, což nejsou pochopitelně nabídky od umělé inteligence, nýbrž od reálných hráčů, se kterými se lze setkat v tzv. klubu, kde si lze popovídat, konkrétněji se dohodnout na soutěžích nebo vyměňovat (prodávat) různé součástky i celé vozy.

Ve hře si můžete přizpůsobit postavu vašim požadavkům, k čemuž vám poslouží klasické nastavení jako jsou výběr pohlaví, volba barvy vlasů, postavy), velikosti nosu a podobné možnosti.

 


Pokud vás tato varianta vždycky unavuje a chcete hlavně jezdit, není nic jednoduššího, nežli sáhnout po jedné z předem připravených postav. Pak už stačí jen zvolit slušivý kabátek a hurá na ulici. Další z vašich kroků ve hře povede k překupníkovi, od kterého si půjčíte auto a posléze si musíte najít dům, kde budete bydlet. Ono to totiž není tak, že byste skrze ostrov jen projížděli, ale spíše to berte tak, že se zde chcete usadit. Abyste měli plechové miláčky kde uložit, jistě se budou hodit realitní kanceláře s širokým portfoliem luxusních vil a garáží, neboť vaše luxusní skvosty přece nebudete válet někde u cesty.

Z počátku vaší chudoby bude dům malý a do garáže se vám vejdou tak čtyři auta. Postupně ale budete bohatnout ze závodů, což bude mít za následek vaši nespokojenost s maličkým domkem a půjdete do většího. No a tam logicky bude více míst na váš vozový park.

Když se tak budete projíždět po ostrově, uvidíte vozy řízené ostatními hráči. Pokud se s nimi budete chtít utkat, stačí zablikat dálkovými světly a je jen na nich, zda výzvu přijmou. V kladném případě se před vámi otevře editor, ve kterém si v rámci několika málo sekund zvolíte trať, a to pouhým umístěním startu a cíle. Většinou se také dohodnete na nějaké té sázce. Je tedy libo uspořádat tříhodinový závod, v němž poražený odejde bez své káry? Žádný problém. Obrovská rozloha Oahu se navíc postará o to, že v podstatě nikdy nepojedete na stejné trati a až za hodně dlouho začnete poznávat podobné úseky. O memorování nejrůznějších tratí tak nemůže být řeč. I nováčci tak budou mít slušné šance zabodovat.

Zdejší život ovšem nebude znamenat pouhé závodění, nýbrž i mnoho ostatní omáčky okolo. Jako čerstvě přilétnuvší boháč se můžete volně pohybovat po celé pevnině a hledat ten svůj vyvolený model vozu u mnoha dealerů roztroušených po ostrově. U nich se pak můžete chovat jako ve skutečnosti, i když nakupování Zondy od Paganiho, nebo Murciélaga asi nepatří pro většinu z nás ke každodenní kratochvíli jako nakupování rohlíků v konzumu. Takže je libo usednout do luxusního interiéru a vyzkoušet si všechny funkce? Zapnout rádio a CD přehrávač, otestovat ovládání oken a projet se na zkušební jízdě? Všechno prý bude možné, stejně jako ovládání světel, nebo stěračů i za jízdy!

 

   


Peníze na ještě luxusnější modely si ovšem budete muset zasloužit jen na asfaltovém povrchu. TDU již v základě nabídne poměrně rozsáhlou nabídku závodů, od klasických časovek (kdy soupeříte s časy skutečných hráčů), přes rychlé sprinty, poháry pro určité kategorie vozidel, až po několik dní trvající turnaje pro stovky účastníků. Kromě nových strojů můžete utrácet i za komplexní tunning a individualistické programy jednotlivých automobilek a motoráren.

Stejně je bohatá i volba pohledů na vozidlo, když nechybí kamera s "budíky" á la Gran Turismo (každý automobil má vlastní design ukazatelů) a také podívání z kokpitu vozů. Palubní desky věrně odpovídají skutečným předlohám a jsou plně animované. Řidič pak při vnějším pohledu točí volantem a také řadí. Po interiéru je volný rozhled a potěší i manuální nastavení kamery. Rozsvěcování světel v protikladu k uvolněným informacím není nakonec možné, ovšem tuto funkci přebírá světelná houkačka a pro rozptýlení nechybí ani ovládání bočních oken. Jsem zvědav, jestli bude dovoleno i stahovat střechu u kabrioletů, v demu totiž takovéto vozidlo chybí.


 

Demo nastínilo i možnost offline závodění, které nabízí buď klasický závod proti počítačem řízeným protivníkům, nebo vypsané poháry a ceny, ve kterých jde o splnění časového limitu, nebo projetí určenými checkpointy za nejkratší čas.

Jak se dalo očekávat, zcela chybí jakýkoli model poškození a havárie nejsou zohledňovány ani jakýmkoli jiným způsobem. Pouze náraz do počítačem řízeného účastníka provozu způsobí jeho solidní destrukci. Dopr. značky se dají přejíždět, ovšem např. telegrafní sloup již nepřerazíte a zastavíte se o něj doslova na pětníku, za doprovodu skřeků, které ke kolizi moc nesedí. Za každou havárii, či ničení veřejného majetku obdržíte jednu ze tří hvězdiček policejní pozornosti, přičemž vozidla sboru po vás poté jdou ve stylu Drivera, nebo GTA. Únik z této šlamastiky zajišťují právě koupené domy, jinak musíte zaplatit pokutu, když v pěkné animaci uzříte z kokpitu mastnou účtenku z ruky ještě pěknější policistky.

 
 

 

 

Webdesign © 2006 All right reserved  - Naetoo - www.Slovenciny.Com
Created by HTML
& PHP editation on PSPAD; PSPad.com + graphic and images edited by Irfan View